Вирок чи старт нового майбутнього ?

Привіт👋

Я розумію, тобі зараз непросто, екзамени та ще й цей карантин звідки не візьмись зіпсував усі плани на канікули та випускний😬. Такого повороту подій справді ніхто не очікував, неначе якась фантастична історії з сучасного трилеру. Добре хоч такого твору немає в програмі ЗНО, а то сюжет був би по справжньому затягнутий😅.

Але тобі потрібно зрозуміти, що всі ці події, лише маленькі випробування перед справжнім твоїм щасливим життям🤗ЗНО та будь-які інші екзамени – це сходинка, на шляху до твого справжнього успіху😋.

Ми хочемо тобі дати декілька порад для твого зростання:

Зрозумій, чого ти хочеш насправді ?

Це не секрет, що кожна людина намагається та хоче досягнути бажаного успіху. На якому етапі особистого розвитку ви не були б — ви повинен завжди розуміти, що вас чекає попереду. Будь-який крок вперед потребує зусиль, як фізичних так і ментальних, але перед початком будь-яких дій запитайте себе, що ви отримаєте в результаті. Ви знаєте чого ви по справжньому хочете ?

Як розібратись зі своїми бажаннями?

Знайдіть тихе та комфортне місце, організуйте простір так, щоб вам нічого не заважало, заспокойтесь і намагайтесь помріяти.

Уявіть в деталях місце, де ви будете максимально щасливі:

— яка у вас професія та що ви робите?

— як ви одягнені та с ким працюєте?

— чи працюєте ви взагалі?

Потрібно максимально абстрагуватися.

Розробіть індивідуальний план розвитку

Ми всі повинні розуміти, що кожен з нас має якісь індивідуальні особливості чи стиль, тому не завжди формат, який підходить іншим, також буде ефективним і для тебе.

Інтуїтивно ви вже розумієте, яке ваше майбутнє, тепер тобі потрібно створити детальний перелік потрібних навичок та знань — визнач, що має знати та вміти людина на твоєму бажаному місці. Якщо ти не розумієш як це зробити, можеш звернутися до друзів або експертів IOtype.

Дай оцінку за кожним пунктом:

  • чого саме не вистачає?
  • як ти заповниш цю прогалину?
  • які в тебе терміни?

Наприклад, ти хочеш стати юристом чи дизайнером одягу, ти розумієш якими навичками володіють ці люди, запиши цей перелік на листочку. Якщо ти розумієш, що чогось тобі не вистачає, ти можеш спробувати підтягнути власними силами або піти на додаткові курси.

Мотивуйте себе та нагороджуйте

Цей пункт є по справжньому важливим, тому що без цих двох речей (мотивація та нагорода) можливо нічого і не виходило. Ви завжди повинні мотивувати себе, тому що це неначе заряджає ваші батарейки та стимулює до нових дій. Для кожного цей процес відрізняється, тому що кожен з нас особливий та індивідуальний. Можливо це зустріч з друзями, або кінофільм, заняття спортом чи музика, для кожного по різному, але обов’язково винагороджуйте себе та святкуйте перемоги. Це додасть вам сил та енергії.

Сподіваємося ви знайшли, для себе корисну інформацію сьогодні. Якщо ви дуже переживаєте за написання ЗНО, то можете прочитати статтю “Як позбутись страху перед іспитом“.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *