Як планувати свій час правильно ? Секрети тайм-менеджменту

Як планувати свій час правильно ? А чи потрібно його планувати якщо я і так все встигаю ? Багато хто скаже, що йому не потрібне планування, але ці люди просто не знають про користь правильного розподілу часу, та підготовки до наступного дня.

Якщо запізнення, невиконання поставленої задачі в термін, нестача сил ні на прогулянки с друзями, ні на родину тоді ця стаття буде для вас корисною. Немає різниці ким ви працюєте. Керівник компанії чи простий офісний працівник, планування часу корисна звичка. Вона дозволяє виділити головні і другорядні задачі, що в результаті не тільки економить час, а й рятує здоров’я від перепрацювання. 

З чого почати правильне планування часу ?

Немає ніякої супер формули про планування часу, кожен май знайти свій підхід до планування враховуючи його графік. Головне розпочати роботу над собою, та не зупинятися при перших невдачах. Перший крок до успіху – це поставити перед собою чітку ціль роботи над собою та правильним розподілом свого часу як на роботу (навчання), так і на відпочинок.

Прагнення досконалості

Іноді беручись за справу ми ставимо перед собою ціль зробити як найкраще (ідеально). Прагнення досконалості це правильний напрям руху в роботі, але іноді такий напрям заходить надто далеко. Ви витрачаєте багато свого часу і сил на працю яку не всі оцінять. Стабільна робота над чимось, в результаті приведе до досконалості в цій сфері. Головні риси які потрібні вам для досягнення досконалості – це наполегливість та впевнені кроки вперед.

Планування завтра

Як планувати свій час правильно

Якщо сьогодні у вечері ви розплануєте свій завтрашній день, ви зможете відфільтрувати другорядні справи. Це допоможе вам перенести справи які не потребують негайного вирішення на інший день, а те що важливіше виконати сьогодні.

Не більше однієї справи за раз

Як планувати свій час правильно ?

Не ставте перед собою ціль робити із себе Юлія Цезаря. Роблячи багато справ одночасно ви ризикуєте не виконати жодну з них добре. Такій підхід до справ збільшить ймовірність помилок під час їх виконання. Тому концентруйте увагу на одній справі за раз і ви зменшите помилки в роботі, та зможете зробити її швидше і краще. Якщо робота зроблена швидко і правильно – це зекономлений час якій можна витратити як завгодно.

Здоровий сон – фундамент успіху

Як планувати свій час правильно ? Секрети тайм-менеджменту

Ні для кого не секрет, що здоровий режим сну дозволяє людини почувати себе краще. Під час сну мозок оброблює все що отримав за день. Тому якщо ви будете мало спати, ризикуєте забувати те що вже знали та роботи помилки в простих для вас справах. Якщо ви хочете встигати і правильно робити те що запланували потрібно спати не менше 8 годин.

Рівномірне розподілення роботи

Повертаючись до планування завтра, не вписуйте в 1 день більше ніж 7 справ. Ви ризикуєте не встигнути більше і почнете поспішати, щоб встигнути все. 7 справ у день це вже невелика перемога для кожної людини.

Погана пам’ять як причина поганого планування справ

Як планувати свій час правильно

Погана пам’ять ? Постійно забуваєш те що мав зробити ? Тобі не підходить записувати заплановані справи у блокнот ? Тоді тренуй свою пам’ять та читай статтю “Як запам’ятовувати великий обсяг інформації ?

Сподіваємося IOsvita дала вам поняття як планувати свій час правильно.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *